Atsiliepimai

Mes didžiuojamės tuo, ką darome. Tiesą sakant, mes santykius su klientais matome kiek kitaip nei visos agentūros. Mūsų santykiai su klientais trunka ne nuo 8 val. ryto iki 17 val. vakaro - jie išlieka visada.

Paskutiniai atsiliepimai

Rodyti visus
All
Ieškojome SEO sprendimų savo svetainės populiarinimui internete ir ši kompanija buvo mūsų favoritai. Jų strategija pateisino mūsų norus ir lūkesčius.
avatar-6
Irena
Rinkodaros vadovė
Dėka šių seo specialistų mūsų svetainė turi nuolatinį lankytojų srautą. Vyručiai išmano savo darbą.
avatar-5
Jonas
Direktorius ir įkūrėjas
Ši puiki specialistų komanda leido pasiekti aukščiausias pozicijas Google. Dabar mūsų klientai be vargo mus mato ir skambina!
avatar-2
Gintaras
Kokybės inspektorius
Iš pradžių dvejojome teikiamomis paslaugomis, nes nebuvome nieko panašaus bandę anksčiau. Po pirmųjų mėnesių darbo su šia agentūra abejonės išblėso!
avatar-4
Nijolė
Administratorė
Seopartneriai.lt padėjo mūsų verslui pasiekti klientus socialiniuose tinkluose.
avatar-8
Laima
Direktorė
Su šia agentūra dirbame tik kelis mėnesius, bet ją rekomenduočiau be jokių abejonių. Jų rezultatai ir klientų aptarnavimas pranoko mano lūkesčius. Teko dirbti su keliomis SEO agentūromis anksčiau, tačiau nei viena šiai neprilygsta.
avatar-3
Sigita
Kosmetologė
Turėdami nemažai supratimo SEO paslaugose ir internetiniame marketinge, žinome kokių pastangų ir darbo reikia įdėti norit turėti gerus rezultatus. Kasmet augant mūsų verslui buvo tikslinga pasirinkti patikimą partnerį, kuris efektyviai ir be nuostolių sumažino mūsų laiko kaštus. Jų dėka galime susikoncentruoti į svarbesnes užduotis.
avatar-7
Gitana
Vykdančioji direktorė
Per kelis darbo mėnesius su šia kompanija mūsų pozicijos Google ir lankytojų skaičius iš jo išaugo kelis sykius. Jų teikiamos paslaugos visais atžvilgiais pranoko mūsų lūkesčius.
avatar-1
Tomas
IT skyriaus vedėjas