Web Development Services

SEO paslaugos (Optimizavimas paieškos sistemoms)

SEO paslaugos padeda ne tik į svetainę pritraukti tikslinių lankytojų srautą, padaryti svetainę matomą paieškoje, bet ir padidinti pardavimus.

SEO paslaugos susidaro iš kelių pagrindinių etapų: populiariausių (efektyviausių) raktažodžių parinkimo, konkurentų analizės, SEO strategijos sudarymo, vidinio SEO, išorinio SEO.

Konkurentų analizė

Prieš pradėdami dirbti, turime žinoti, ką reikės nugalėti paieškos sistemų reitingavimo procese. Nuodugniai ištiriame Jūsų konkurentų internetines svetaines ir išsiaiškiname jų silpnąsias ir stipriąsias vietas.

Vidinis SEO

Koreguojame svetainės aprašymus, tekstus, programinį kodą, kad Jūsų svetainė paieškos sistemoms būtų kuo lengviau pasiekiama ir kuo lengviau suprantama.

Išorinis SEO

Esminė gerų rezultatų ir kokybiškų SEO paslaugų dalis - išorinis SEO arba kitaip vadinamas išorinio nuorodų tinklo kūrimas. Kuriame tik aukštą vertę turinčias atgalines nuorodas.

SEO paslaugos yra pagrindinis dalykas padėsiantis Jūsų svetainei pasiekti aukštas pozicijas paieškos sistemose. Mes pateiksime išsamias raktažodžių pozicionavimo, išorinio nuorodų tinklo, indeksuotų puslapių ataskaitas. Į kliento sėkmę orientuota komanda padės padidinti Jūsų svetainės lankomumą ir pardavimus.

SEO nėra paprastas skaitmeninio marketingo akompanimentas - tai pats skaitmeninis marketingas. Suprasdami SEO svarbą verslui, savo klientui siūlome aukštos kokybės paslaugų paketą konkurencingomis kainomis. Visuomet atnaujiname savo žinių bagažą ir vejamės šios dienos tendencijas Google, Bing, Yandex ir Yahoo.

83%

Paieškos srauto padidėjimas

42%

Sumažėjęs atmetimo rodiklis

38%

Vid. apsilankymo trukmės padidėjimas

21%

Išaugęs puslapių per apsilankymą skaičius

Raktažodžių parinkimas/analizė

Svarbus SEO elementas - raktažodžiai. Tinkamai parinkti raktažodžiai leidžia pasiekti maksimalių ir efektyviausių rezultatų Jūsų verslui.

Ataskaitos

Pateikiame detalias SEO rezultatų pokyčių ataskaitas: svetainės vidinių parametrų gerėjimo metrikas, išorinio nuorodų tinklo parametrus, paieškos srauto ir jo požymių pokyčius.

Susisiekite su mumis

Leiskite Jums padėti augti kartu

Mūsų SEO ekspertų komanda yra puikus partneris norint sukurti sėkmingą verslą.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai